O czym jest ta strona?

(Wpis przyklejony na górze strony i aktualizowany)

Ta strona to nie kolejny spis szkoleń i dostępnych usług.

My oferujemy nasze cele i styl życia. Chcemy razem z tobą zmienić świat. Może nie od razu i nie cały, wystarczy jeżeli zmienimy świat nasz i naszych rodzin.

Ostatecznym celem jest wolność: wolny czas dla siebie i rodziny, możliwość życia w zgodzie z własną wizją i marzeniami, wyrwanie siebie, rodziny, dzieci z pułapki zasad i utartych przekonań – do pełnego życia.

Najcenniejsze co masz w życiu, to czas. Żyjesz to życie tylko raz, tu i teraz. Obudź się.

Ścieżka pracy z nami.

Nie musisz wybierać wszystkich punktów, chociaż prawdopodobnie przeskakując, czegoś będzie brakować. Nie wiem, sam musisz sprawdzić.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszam na spotkanie – informację o spotkaniach we Wrocławiu znajdziesz w jednym z „najbardziej nowych” wpisów, lub po prostu dołącz do nas na FB i napisz do nas. Tylko tyle dzieli cię od zmiany świata 🙂

Co więc robimy?
Przeczytaj, najlepiej po kolei i do końca:

Po pierwsze, nie możesz być wolny i żyć pełnią życia, jeżeli ledwie wystarcza ci na rachunki

Żeby była jasność, to nie oznacza też, że pieniądze są najważniejsze lub że są celem. Są ważne. Służą do realizowania celów. To jedna z naszych misji do spełnienia. Uczymy jak prowadzić nowoczesny biznes w nowoczesnych czasach przy użyciu nowoczesnych narzędzi. Uczymy, jak założyć efektywną działalność, mądrze prowadzoną działalność, dzięki której nie wypalisz się po kilku miesiącach, która da ci dochody, pozwalające na godne życie i skupienie się w życiu na naprawdę ważnych rzeczach: rodzinie, bliskości, relacjach, marzeniach, rozwoju, zdrowiu. Minimum teorii. 99% warsztatu praktycznego. Idziesz z nami, prowadzimy cię za rękę, krok za krokiem, doradzamy, motywujemy, „opieprzamy” jeżeli potrzeba.


Po drugie, nawet zarabiając dobre (tylko co to naprawdę znaczy?) pieniądze, nie będziesz spełniony, jeżeli nie jesteś we właściwym miejscu i nie lubisz tego, co robisz

Mamy dostęp do nowoczesnych narzędzi i technik stosowanych na świecie. Pomożemy ci odnaleźć siebie. Przejdziemy razem przez proces odkrywania twoich mocnych stron, twojego flow. Podpowiemy ci gdzie będziesz czuć się najlepiej, a czego zdecydowanie unikać.

Pokażemy ci, na jakim naprawdę poziomie rozwoju jesteś, co czasem może być bolesne (kiedy trzeba zmierzyć się z prawdą), ale służy temu, by zacząć świadomie iść w górę.

To działa. Nawet na największych sceptyków. Wiem, bo nim byłem. Przez trzy ostatnie lata walczyłem z moimi wynikami dotyczącymi naturalnych predyspozycji, byle tylko nie przyznać racji. Walczyłem, aż nie zobaczyłem efektów. Szkoda trzech lat i straconych przez upór szans. To trochę tak, jakbym zaprzeczał, że jestem wysoki i noszę buty rozmiar 42. Nie popełniaj mojego błędu.


Przeszedłeś przez opisane punkty? Znasz siebie?
Poznaj sposób, jak na tej wiedzy i świadomości zbudować efektywne zespoły w swojej firmie i otoczeniu. Osiągaj z zespołem magiczne efekty dzięki synergii

Brzmi to może jak frazes marketingowy. Kiedy jednak poza zwykłym ogłoszeniem o pracę i rozmową kwalifikacyjną poznasz kandydata do twojej firmy lepiej, niż on zna siebie… kiedy umieścisz taką osobę w swoim zespole na właściwym miejscu, przydzielając jej obowiązki i zadania zgodne z indywidualnym flow… efekty naprawdę są magiczne.
Podobno 8 na 10 osób nie lubi poniedziałków. 6 na 10 nienawidzi swoją pracę. A gdyby do pracy u ciebie ludzie przychodzili z radością, podekscytowani tym, że zaczynają kolejny fantastyczny dzień?


Po czwarte, dzieciaki są najważniejsze!

jachtZabieramy dzieciaki ze szkoły. Zupełnie. Całkiem.

To już nie czasy na to, żeby dzieciaki uczyły się wiedzy z lat ’60. To nie czasy, by jak w osiemnastym wieku, pozwalać na koszarowanie dzieci i wtłaczanie im do głów przekonać, które były nieaktualne już za naszych czasów szkolnych. To nie czasy, aby dzieci przygotowywać do pracy w fabryce przy powtarzalnych zadaniach. Edukacja formalna to poziom od infrared do red (na naszych spotkaniach dowiesz się co to oznacza, a jak się pewnie domyślasz, nie oznacza nic dobrego). Nie rezygnujemy z edukacji, bo realizujemy także oficjalny program edukacji, ale nie pozwalamy zwykłej edukacji zniszczyć ich marzeń, otwartości, kreatywnego myślenia, wychodzenia poza schematy. Chcemy żeby dzieciaki były otwarte na świat, na inną kulturę, religię, kolor skóry, na każdy rodzaj wiedzy. By dobrze czuły się w nowoczesnym świecie.

Zabieramy dzieci do domu! Zabieramy dzieciaki na morze. Zabieramy je w góry. Zabieramy do najlepszych i najbardziej elitarnych szkół na świecie, o wielu pewnie nawet nie słyszałeś. Uczymy się w grupach, z pomocą innych rodziców. Tworzymy społeczność połączoną celem. I świetnie się przy tym bawimy, budujemy silne relacje, pokazując im świat i poznając świat od nowa, ich oczami.

Do realizacji tego punktu potrzebujesz:

  1. Pieniędzy i czasu (patrz punkt na górze, niemożliwe są podróże, rejsy i edukacja domowa, gdy masz 11 godzin etatu, dojazd do domu i 2200 PLN netto).
  2. Poznania siebie, swoich mocnych i słabych stron, poziomu rozwoju finansowego i osobistego, sposobu komunikacji itp.
  3. Stabilnej firmy prowadzonej przez zaufany i sprawdzony zespół.
  4. Stałego rozwoju, co znowu powoduje, że wracamy do punktu „czas i pieniądze”.

Inne nasze inicjatywy w ramach punktów opisanych wyżej

  1. Prowadzimy fundację, w której jeżeli zechcesz, możesz spróbować swoich sił w marketingu, PR i zarządzaniu. A jeżeli poczujesz się dobrze w tej roli, możesz z naszym wsparciem otworzyć oddział w swoim mieście lub dołączyć do zespołu we Wrocławiu.
  2. Na morze jachtem i do tego z dzieciakami? Przerobiliśmy to. Morze nie zna się na żartach, dlatego do rejsów trzeba się przygotować. My przygotowujemy się cały czas. Możesz dołączyć do grupy uczącej się stacjonarnie we Wrocławiu (stałe cotygodniowe spotkania) lub uczyć się z nami online. Raz w roku spotykamy się na wodzie, na intensywnej manewrówce i sprawdzeniu wiedzy.
    Lojalnie uprzedzam: przyłączyć się jest łatwo, ale udział wymaga wkładu pracy, wspólnego przygotowywania materiałów, zaangażowania. To nie kurs z podanymi na tacy wykładami. Słomiany zapał? Zawalisz 2-3 spotkania? Wylatujesz. W praktyce, morze prawdopodobnie nie da ci aż trzech szans.
  3. Nurkowanie. Właściwie opis jak wyżej, więc nie będę się powtarzać. Jeżeli punkty 2 i 3 to nie twój etap bo np. nie umiesz pływać i/lub nigdy nie byłeś na jachcie – zapraszam, poradzimy.
  4. Edukowanie dla edukowania. Jeżeli przejdziesz z nami całą ścieżkę, jeżeli spotkamy się rodzinami na morzu, dostaniesz od nas bardzo odpowiedzialne i ważne zadanie. I szansę. Oczekujemy że w ciągu roku pomożesz w taki sam sposób jednej kolejnej rodzinie. to mogą być twoi przyjaciele, ktoś nieznajomy, nieważne. Ktoś dzięki tobie wyjdzie z długów, z bezsensownego, znienawidzonego etatu, otworzy firmę, jego dzieci poznają nasze dzieci, otworzą się wielkie możliwości, inne perspektywy… Jedna taka rodzina rocznie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *