LOGONK300x88

Jak i w czym mogę pomóc?

Stawiam na praktykę, aktualną wiedzę i realne umiejętności, możliwe do zastosowania w firmie.

Prowadzę szkolenia na własny rachunek i czasem jako podwykonawca. Spotkania stacjonarne uzupełniam e-szkoleniami (jako wprowadzenie przed lub uzupełnienie po szkoleniu).

Przekazuję swoje doświadczenia. Nie uczę rzeczy, z których sam nie korzystam.

Pomagam też „szkolenio-konsultacjami” ratować firmy, zmieniam i dopasowuję modele biznesowe, projektuję i tworzę nowe firmy. Zdarzało się, że w tym obszarze okazywałem się najlepszy w gronie światowych przedsiębiorców.

Wszystko z zastosowaniem twardej wiedzy o kosztach, finansach, przepisach, ale uzupełnione o predyspozycje osobiste, budowanie efektywnych i zgodnych zespołów, oraz osobiste flow.

 

 


Tomasz Nowiński - NaszeKadry.pl

Kilka słów ode mnie

Nazywam się Tomasz Nowiński i prowadzę firmę NaszeKadry.

Mój cel to pomaganie przedsiębiorcom i przyszłym przedsiębiorcom.

Historia NaszychKadr zaczęła się skromnie, od prowadzonego szkolenia kadrowo-płacowego. Dlatego właśnie firma ma do dzisiaj taką nazwę i jednocześnie adres strony internetowej.

Dość szybko okazało się, że oprócz szkoleń kadrowo-płacowych, mogę zaoferować klientom znacznie więcej. A nazwa „NaszeKadry” nabrała nowego znaczenia – wdrażane modele, rozwiązania, pomysły potrafią efektywnie zastępować kadry, zanim twoja firma rozrośnie się tak, że wzrost zatrudnienia będzie naprawdę konieczny.

Na tej stronie nie znajdziesz zautomatyzowanych sklepów, koszyków zamówień, automatycznych płatności i podobnych robotów, śledzących gości reklam google itp. Może tak jest szybciej, skuteczniej i nowocześniej, to prawda. Mogę oczywiście wykonać takie rzeczy dla Twojej firmy. Szewc bez butów chodzi? Nie, to świadoma decyzja. Ciebie też mogę nauczyć, w jakich branżach, kiedy i dlaczego zastosować wspomniane wyżej rozwiązania, a kiedy zdecydowanie lepiej ich unikać.

Tutaj każde zamówienie i każda rozmowa to kontakt prawdziwego człowieka z drugim prawdziwym człowiekiem, prawdziwe zainteresowanie i troska o znalezienie rozwiązań.

Lubię widzieć, jak moja pomoc się przydaje i pomaga. Cieszę się z sukcesów moich klientów i studentów.

 

Cała moja wiedza, doświadczenie praktyczne, kontakty do współpracujących ze mną specjalistów, zaplecze sprzętowe i osobiste zaangażowanie
– wszystko to jest na wyciągnięcie ręki.

Zapraszam do kontaktu!