LOGONK300x88Jak i w czym mogę pomóc?

Stawiam na praktykę, aktualną wiedzę i realne umiejętności, możliwe do zastosowania w firmie.

Przekazuję swoje doświadczenia. Nie uczę rzeczy, z których sam nie korzystałem lub aktualnie nie korzystam.

Nie uczę teoretycznych rozwiązań stosowanych w ochronie danych, bo doskonale wiem jak wygląda codzienna praca w działach księgowych, kadrowych, płacowych, w marketingu i sprzedaży, w IT, na produkcji…

 


Tomasz Nowiński - NaszeKadry.pl

Kilka słów o mnie

Nazywam się Tomasz Nowiński.

Pomaganie przedsiębiorcom (i nie tylko) we wprowadzaniu zabezpieczeń chroniących dane osobowe oraz w wypełnianiu związanych z tym tematem obowiązków prawnych.

Od 1997 roku zajmuję się ochroną danych osobowych, zwykle było to naturalne uzupełnienie funkcji pełnionych w działach kadr, księgowości, controllingu. Nie przekazuję suchej wiedzy z książek. Właściwie do każdego przepisu lub proponowanego rozwiązania mogę przywołać kilka prawdziwych sytuacji lub „ugaszonych pożarów”.

Historia mojej firmy zaczęła się skromnie, od prowadzonego szkolenia kadrowo-płacowego. Dlatego właśnie firma ma taki adres strony internetowej.

Na tej stronie nie znajdziesz zautomatyzowanych sklepów, koszyków zamówień, automatycznych płatności i podobnych robotów, śledzących gości reklam google itp. To świadoma decyzja. Najważniejszy jest kontakt i osobista pomoc, a nie automaty i algorytmy. Poza tym tak jest… bezpieczniej.

Każda rozmowa tutaj, każdy mail, to kontakt prawdziwego człowieka z drugim prawdziwym człowiekiem: prawdziwe zainteresowanie i troska o znalezienie pasujących do twojej sytuacji i możliwych do wdrożenia rozwiązań.

Lubię widzieć, jak moja pomoc się przydaje. Cieszę się z sukcesów moich klientów.

 

Cała moja wiedza, doświadczenie praktyczne, kontakty do współpracujących
ze mną specjalistów, zaplecze sprzętowe i osobiste zaangażowanie
– wszystko to jest na wyciągnięcie ręki i do twojej dyspozycji.

Zapraszam do kontaktu!