Nasze szkolenia i konsultacje

Mapy z napisem "Na skróty: Mapa tematów"

Zamieściłem tutaj krótki opis każdego z prowadzonych szkoleń i warsztatów. W każdym opisie znajdziesz link przenoszący do strony wybranego szkolenia. Zapraszam!


Szkolenie Wystaw fakturę 2017

* Szkolenie „Wystaw fakturę – 2017”

Małe, krótkie, bardzo konkretne. Ciągłe zmiany przepisów w tym zakresie oraz rosnące sankcje za popełnione błędy nie pozwalają na korzystanie z wczorajszej wiedzy. Biznes jest jak gra, a przepisy jak zasady tej gry. Nie znając obowiązujących zasad, nie da się grać.

Pierwotnie był to jeden z maleńkich modułów szkolenia „Własny biznes”. Bo przecież o fakturach wszyscy wiedzą wszystko. Szybko okazało się, że nie każdy. Nie wszystko. A jeżeli nawet wszystko, to dosłownie wszystko, ze stosowaniem nieaktualnych od kilku lat przepisów włącznie.

Tak się nie da prowadzić poważnej firmy. Nasze faktury to nasza pierwsza wizytówka, świadectwo naszego profesjonalizmu (lub jego zaprzeczenie – nasz wybór). Sprzedaż, nawet najskuteczniejsza, kiedy nie potrafimy jej zgodnie z prawem wykazać w papierach, w końcu przy pierwszej najmniejszej kontroli bardziej nam zaszkodzi niż pomoże. A przepisy w tym zakresie zmieniają się częściej niż zasady skutecznej sprzedaży.

Przejdź na stronę szkolenia „Wystaw fakturę – 2017”!


Szkolenie Własna firma* Szkolenie „Własna firma”

Jeszcze nie masz, ale już myślisz o jej założeniu? Masz firmę, ale czujesz że od dłuższego czasu stoisz w miejscu – utknąłeś na pewnym poziomie przychodów i nie wiesz jak pójść w górę? Obawiasz się o przyszłość swojej działalności, chcesz wyeliminować błędy, wprowadzić większą elastyczność, szybkość i skuteczność działania? Jeżeli tak, zajrzyj na stronę dedykowaną i przekonaj się, czy to szkolenie jest dla ciebie.

Najważniejsze z moich szkoleń. Moja wielka duma. Budowane przez lata, aby pomagać innym.

To wiedza i praktyka przywieziona z kilkunastu międzynarodowych szkoleń. Wiedza i praktyka zdobyta od moich mentorów, właścicieli międzynarodowych firm budowanych od zera w Europie, Azji, Australii, RPA. Wiedza i praktyczna realizacja, pod okiem moich mentorów dopracowana, uzupełniona, przetestowana i co najważniejsze… dostosowana do polskich warunków! To nie „trzysta osiemdziesiąta druga kalka najlepszego amerykańskiego super-tajnego-ninja podręcznika dla biznesu” dostępnego na amazonie.

Może napiszę to trochę nieskromnie, ale to nie jest zwyczajne szkolenie.

To grupa współpracujących przedsiębiorców. To konkretny rozwój biznesu i codzienne konsultacje. To zwalczanie niebezpiecznych dla twojej firmy przyzwyczajeń i nawyków. Codzienna ciężka praca, czasem po kilkanaście godzin, a czasem tylko tyle, na ile pozwoli ci praca na utrzymanym jeszcze etacie.

Jak skończyła się poprzednia edycja? Co możemy razem osiągnąć?

Chcesz zobaczyć więcej?

Przejdź na stronę szkolenia „Własna firma”


Szkolenie Własna firma zgodna z osobistym flow* Konsultacje „Własna firma w zgodzie z osobistymi predyspozycjami” – Poznaj swoje flow

Jest to obowiązkowy element szkolenia „Własna firma”, ale jeżeli chcesz zacząć od czegoś mniejszego i sprawdzić, „czy to wszystko w ogóle jest dla mnie… ” to zapraszam. Jeżeli przekonasz się, że warto iść dalej, będziesz o jeden moduł „Własnej firmy” do przodu. I o lata świetlne do przodu w budowaniu wiedzy o sobie.

Jeżeli chcesz być przedsiębiorcą, jeżeli masz dość etatu, ale nie wiesz, co właściwie robić? Czym się zająć we własnej firmie? Czego we własnej firmie absolutnie unikać? Nad czym popracować?

Może już jesteś przedsiębiorcą i właśnie docierasz do ściany, masz wszystkiego dość, tylko załamać ręce, powiedzieć wydzwaniającym petentom co o nich myślisz i rzucić to wszystko, choćby dzisiaj? Może wrócić na spokojny etat „9-17”? Co trzeba zmienić? Przecież musi być coś więcej! Gdzie jest różnica między tobą, a Bransonem[1], Bezosem[2] lub Ma[3]?

A może to jeszcze nie czas na przedsiębiorczość? Może na razie chcesz tylko dowiedzieć się dlaczego aż tak bardzo nie lubisz swojej pracy i jaka praca byłaby dla ciebie (naj)lepsza?

Jeżeli chcesz wiedzieć, gdzie robisz błąd (najczęściej niejeden) oraz jak i co możesz naprawić – zapraszam!

Przejdź na stronę konsultacji


* Szkolenie „Własna firma – następny krok”. Efektywny zespół zbudowany w oparciu o predyspozycje

Szkolenie jest rozwinięciem szkolenia „Własna firma”, ale jeżeli uważasz, że nie potrzebujesz pierwszego kroku i możesz przejść od razu tutaj, zapytaj nas o szczegóły.


Przypisy:
[1] Richard Branson – brytyjski przedsiębiorca, założyciel Virgin Group
[2] Jeff Bezos – amerykański przedsiębiorca, założyciel i prezes Amazon
[3] Jack Ma (Mǎ Yún) – chiński przedsiębiorca, założyciel i prezes Alibaba Broup