Wealth Dynamics – Dlaczego test bywa krytykowany i dyskredytowany?

palenie książek

Dlaczego są osoby które chętnie widziałyby Wealth Dynamics na stosie?

A nawet chętnie byłaby przez co niektóre osoby widziana na stosie i indeksie ksiąg zakazanych?

Wealth Dynamics zawiera w sobie wiedzę, na której opierają się testy takie jak np. MBTI i DISC. Jednocześnie nie jest testem drogim. Prawdopodobnie dlatego gdy Wealth Dynamics oficjalnie pojawiła się w Polsce, podniósł się wielki krzyk oburzenia.

Nietrudno to zrozumieć.

Ktoś chwilę wcześniej wydał kilkadziesiąt tysięcy na edukację, certyfikację i szkolenie. Uzyskał prawo do korzystania z konkurencyjnego testu. Za wykonanie swojego „markowego” testu musi wziąć 350, może 650 dolarów, a czasem więcej. Z tej kwoty bywa że odprowadza jeszcze opłatę do instytucji certyfikującej.

I taki ktoś teraz nagle dowiaduje się, że na polskim rynku pojawił się test o równowartość około 100 dolarów (słownie: sto dolarów, bo były wątpliwości, czy nie zgubiłem jednego zera).

Dodatkowo jeszcze ten nowy test:

  • Daje szybki wynik (całość to od 40 minut do godziny).
  • Jest napisany prostym językiem, bez naukowego żargonu.
  • Kończy się bardzo jasnymi, konkretnymi poradami, czym i jak pokierować w życiu, czego unikać, które nasze cechy podkreślać i wzmacniać.
  • Daje się w formie zaleceń „krok po kroku” zastosować w różnych obszarach, bo od zatrudnienia, przez pracę we własnym biznesie, od pracy z emocjami, talentami, po negocjacje, relacje i związki – jest bardzo praktyczny.
  • Po rozszerzeniu Wealth Dynamics o Wealth Dynamics Spectrum, otrzymujemy prywatną instrukcję obsługi nas, swego rodzaju ścieżkę rozwoju, nad którą możemy pracować przez dowolnie długi czas.
  • Działa i pomaga ludziom osiągać niesamowite efekty.
  • Jednocześnie jest to narzędzie umożliwiający genialne poprowadzenie coachingu.

Co mogły zrobić osoby korzystające zawodowo z wcześniejszych drogich testów? W Wielkiej Brytanii czy w Czechach Wealth Dynamics dosłownie zatrząsnęła rynkiem, ale miejsca starczyło dla wszystkich. W Polsce, jak to w Polsce – trzeba było dyskredytować i zmieszać z błotem, opisać jakie to zło, zazwyczaj nic o tym nie wiedząc.


Jesteś o jedno kliknięcie od odkrycia profilu i bardziej świadomego życia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o odkrywaniu swojego profilu lub wykonać test?

Przejdź tutaj (link strony domowej testu, otwiera się w nowym oknie)

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *